Časté dotazy | Půjčovna lodí a raftů na Vltavě, Lužnici a Otavě / Půjčovna ferratového vybavení / Půjčovna sněžnic

Časté dotazy

1. Jak probíhá objednávka, rezervace vybavení a samotná výpůjčka?

Přes rezervační formulář nám pošlete vaši poptávku, která je nezávazná. My vám sestavíme kalkulaci dle vašeho požadavku. Pokud vám bude naše nabídka vyhovovat, následuje oboustranné potvrzení objednávky. Poté budete vyzvání k uhrazení rezervační zálohy. Uhrazením této zálohy se stává rezervace oboustranně závazná. V případě, že dojde ke změně vaší objednávky, prosím okamžitě nás informujte! Cca týden před akcí se vám ozveme emailem, abychom si vzájemně zkontrolovali a potvrdili /popř. upravili/ rezervované vybavení. Také dojde k doladění přesného času a místa návozu vybavení. Svoz vybavení většinou probíhá na základě telefonické dohody.

 

2. Kdy je nejlepší vyrazit na vodu - kdy bude na Vltavě málo lidí?

Odpověď na tuto otázku není jednoduchá. Platí to u všech řek obecně, nicméně odpověď zaměřujeme právě na řeku Vltavu, která bývá během hlavní sezony hodně plná. Nejméně lidí je na Vltavě před hlavní sezonou - tj. většinou cca do poloviny června a po ní - tj. cca od poloviny srpna. Pokud chcete i přesto jet na Vltavu v hlavní sezoně, pak našim zákazníkům doporučujeme, aby vyrazili na vodu ve dny, kdy vyráží nejméně lidí a davu ujeli. Je samozřejmé, že se většina snaží využít pro splouvání víkendů či volných dnů. Pokud chcete mít na vodě klid a nečekat frontu nad jezech, pak doporučujeme vyplouvat z Vyššího Brodu v neděli, pondělí, úterý, popř. ještě ve středu. Od čtvrtka do soboty vyráží na vodu nejvíce lidí.

 

3. Kde mohu nechat své vozidlo? Je možnost přjíždět automobilem s věcmi kolem řeky?

Odpověď na tento dotaz naleznete v sekci "Doprava"

4. Kolik osob se vejde do raftu, kanoe?

  • Kanoe Vydra je určena pro dvě osoby a dva sudy na vybavení (50l)
  • Kanoe Tukan je určena pro dva dospělé a jedno dítě. Pokud máte v plánu plout více dnů, pak je lepší vybavení vézt v lodních pytlích, které se dají strčit např. do špice kanoe.
  • Nafukovací kanoe Baraka je určena pro dvě osoby a dva soudy na vybavení (50l)
  • Nafukovací raft Colorado 450 je určen pro 4-6 osob. V případě, že jedete včetně veškerého vybavení, vejdete se pohodlně ve 4 osobách se 4 sudy na vybavení. V případě, že si vybavení převážíte automobily, pak se do raftu vejdete v 6 osobách s 1 sudem na věci přes den.
  • Nafukovací raft Symetrický 8 je určen pro 6-8 osob. V případě, že jedete včetně veškerého vybavení, vejdete se pohodlně v 5 osobách se sudy na vybavení. V případě, že si vybavení převážíte automobily, pak se do raftu vejdete v 8 osobách s 1 sudem na věci přes den.

 

5. Jaký úsek se nejčastěji splouvá na Vltavě a kolik dnů to trvá?

Většina vodáků splouvá úsek z V. Brodu do Boršova, který je celoročně splavný díky regulaci průtoku Lipnem. Tento úsek je krásný, vodácky zajímavý a po cestě je dobré zázemí pro vodáky. Většina vodáků tento úsek splouvá 3-4 dny. Najdou se ale i tací, které zajímají památky okolo trasy a ti splouvají tento úsek třeba i týden.

 

>>> REZERVACE VYBAVENÍ ZDE <<<

---slider---

slider slider

PŮJČOVNA LODÍ VLTAVA, LUŽNICE, OTAVA

Půjčujeme rafty, plastové i nafukovací kanoe na Vltavě, Lužnici a Otavě.

 

PŮJČOVNA FERRATOVÉHO VYBAVENÍ

Půjčujeme ferratové vybavení na vaše expedice po Čechách i zahraničí!

 

--- sociální sítě ----

---odkaz na všechny novinky---

Kontaktujte nás

Půjčovna lodí, raftů, ferratového vybavení a sněžnic Cvakni se!

Tomáš Smolek, Ludvík Smolek

Adresa, sklad: Plav 3

E-mail: info@cvaknise.cz

Tel: 721 104 858