Půjčovna lodí a raftů Vyšší Brod

Neradi trávíte svou letní dovolenou povalováním se u moře či u rybníka a naopak máte rádi aktivně strávenou dovolenou s kapkou adrenalinu obklopeni rodinou či partou dobrých přátel?

Pokud tomu tak je pojeďte s námi v létě na vodu – poznat krajinu jižních Čech vodáckým očima. Budete moci sledovat krásnou přírodu z kanoe či raftu. Navíc budete moci navštívit nádherné jihočeské památky.

Výlet na vodě vám zajistí půjčovna lodí a raftů Vltava Vyšší Brod. Náš sklad sice naleznete v Plavě poblíž řeky Malše, která je splavná jen několikrát do roka, ale vybavení vám rádi na jakoukoli jihočeskou řeku dovezeme.

Mohli bychom se tedy také nazývat půjčovna lodí a raftů Vyšší Brod, protože naší řekou číslo jedna je překrásná Vltava a právě Vyšší Brod je nejoblíbenějším začátkem plavby většiny vodáků, kteří chtějí tuto řeku splouvat. Jsme rodinná půjčovna lodí Vyšší Brod a tak máme k vodákům zcela osobní přístup. Vaše požadavky a přání se snažíme splnit jak jen to je z naší strany možné.

V naší půjčovně lodí ve Vyšším Brodě zapůjčíte jak kanoe plastové, tak i nafukovací. Pro odvážné je možno zapůjčit plastové kajaky. Samozřejmostí je vodácké vybavení, které je nutné ke splouvání každé řeky – jsou to např. pádla, sudy, vesty a mnoho dalšího.

Nabízíme nelevnější zapůjčení vodáckého materiálu a dopravy v jižních Čechách. Ačkoliv náš sklad sídlí v Plavě u Českých Budějovic, veškeré lodě a vybavení vám rádi dovezeme po celých Jižních Čechách. Nemusíte se tedy bát, že by vám například v Českém Krumlově půjčovna lodí Vltava Cvakni se! nedokázala pomoci.

Stačí se jen ozvat a my vám pomůžeme vše připravit. S námi bude vaše dovolená jedinečným zážitkem.

Vybavení si můžete rezervovat ZDE. Případně nás kontaktujte na tel. čísle 721 104 858, nebo e-mailu info@cvaknise.cz.

---slider---

slider slider

PŮJČOVNA LODÍ VLTAVA, LUŽNICE, OTAVA

Půjčujeme rafty, plastové i nafukovací kanoe na Vltavě, Lužnici a Otavě.

 

PŮJČOVNA FERRATOVÉHO VYBAVENÍ

Půjčujeme ferratové vybavení na vaše expedice po Čechách i zahraničí!

 

--- sociální sítě ----

---odkaz na všechny novinky---

Kontaktujte nás

Půjčovna lodí, raftů, ferratového vybavení a sněžnic Cvakni se!

Tomáš Smolek, Ludvík Smolek

Adresa, sklad: Plav 3

E-mail: info@cvaknise.cz

Tel: 721 104 858