Proč vyrazit na sněžnice?

1. Nemusíte se nic učit

Chtěli byste vyrazit na zimní tůru na sněžnicích, ale bojíte se, že to nezvládnete? Nemusíte se ničeho bát! Chůzi na sněžnicích zvládne každý za chvilku - pohyb je velmi podobný klasické chůzi. 

2. Nový pohled na zimní krajinu

Na sněžnicích jste schopni se dostat i do míst, kam byste se jinak dostali jen velmi obtížně. Běžkařské trasy máte většinou pevně dané, chůze ve vysokém prašanu je velmi obtížná. Na sněžnicích se dostanete, kam si jen usmyslíte. Můžete tak pozorovat zasněženou krajinu z velmi netradičních míst. 

3. Cestou, necestou

Neřešíte, zda jdete právě po asfaltce, po poli, louce nebo zamrzlém rybníku. Prostě kráčíte zimní krajinou jen dle vašich plánů.

4. Naprostá svoboda

Máte dost přeplněných lyžařských areálů nebo běžkařských stop? Přesně pro Vás je určen výlet na sněžnicích! Je jen na vás, jakým směrem a s kým vyrazíte!

5. Skvělá kondička

Pohyb na sněžnicích je velmi zdravý. Jste celý den v přírodě. Při chůzi na sněžnicích v hlubokém sněhu zvedáte nohy výš než při klasické chůzi, navíc používáte při pohybu turistické hole. Dostává tak zabrat celé tělo, posilujete nohy, ruce, břišní svaly, zlepšujete celkově svou kondici a navíc zdravým způsobem!

6. Skladnost sněžnic

Sněžnice jsou mimořádně skladné, uvezete je v jakémkoli automobilu. Turistické hole se také složí a zaberou minimální prostor. Navíc v případě zájmu vám zdarma zapůjčíme popruh, kterým můžete sněžnice přidělat na batoh a tak kombinovat chůzi po cestě / v terénu.

7. Parta kamarádů

I na sněžnicích platí základní bezpečnostní pravidlo - nevydávat se do zimní krajiny / do hor nikdy sám. S partou kamarádů si dobrodružství v zimní přírodě užijete nejvíce!

editovatelné horní menu - vždy jako poslední článek!!!

cvaknise.cz

slider slider slider slider

Půjčovna lodí Vltava, Lužnice, Otava

Půjčujeme plastové i nafukovací kanoe na jihočeských řekách - hlavně na Vltavě, Lužnici a Otavě.

Půjčovna raftů Vltava, Lužnice, Otava

Půjčujeme také rafty převážně na Vltavu, Lužnici a Otavu.

Půjčovna ferratového vybavení

Půjčujeme ferratové vybavení na vaše expedice po Čechách i zahraničí!

Půjčovna sněžnic

Půjčujeme sněžnice na jihu Čech i do Alp!

Rychlý kontakt

Půjčovna lodí, raftů, ferratového vybavení a sněžnic Cvakni se!

Tomáš Smolek, Ludvík Smolek

Adresa, sklad: Plav 3

E-mail: info@cvaknise.cz

Tel: 721 104 858

Naši partneři

Podporujeme