Jak jednoduše na poptávku online?

Ptáte se, jak naši půjčovnu raftů a lodí nejlépe oslovit? Je lepší zavolat, poslat e-mail nebo napsat sms? Jak zjistit, zda je požadované vybavení v plánovaném termínu akce volné? Co vlastně budu všechno potřebovat a kde začnu svou plavbu po Vltavě? Kolik mě to všechno bude stát? Plastovou loď nebo nafukovací? Vesty jsou opravdu povinné? Zvládnu to, jsem přeci začátečník? Kde mám kdy být?

Pokud na vodu vyrážíte poprvé, podruhé, potřetí, zajisté Vás napadne řada poPujcovna_lodi_vltavadobných dotazů. Bude jich jistě ještě mnohem více, jde jen o krátký výčet nejběžnějších dotazů na naší půjčovnu vodáckého vybavení v jarních a letních měsících.   

Nemusíte se bát naši půjčovnu raftů na Vltavě oslovit jakýmkoli způsobem. E-mailem, telefonicky, přes aplikaci WhatsApp, přes Facebook Messenger, máme i zákazníky, kteří se dojedou domluvit k nám osobně :-)

Ať se ozvete jakýmkoli způsobem a s jakýmkoli dotazem – pokud na něj budeme umět odpovědět, určitě se Vám dopovědi dostane ihned, jakmile to bude možné. Nemusíte se bát zeptat na cokoli, často je lepší i hloupý dotaz než pak stát někde chybně a nevědět, co a jak… Většinou odpovídáme na všechny Vaše dotaz obratem, v hlavní sezoně se pak může čas trochu prodlužovat, protože jsme více v autech, než sedíme za počítačem, nicméně vždy bychom se Vám měli ozvat nejpozději do jednoho dne.

Za nás preferujeme v dnešní dititální době kontakt přes rezervační formulář, který je na našem webu zde:

>>> REZERVACE VYBAVENÍ ZDE <<<

 

Je to z důvodu, že rezervační formulář Vás již částečně navede a donutí vyplnit informace, které po Vás budeme stejně následně potřebovat doplnit, abychom byli schopni prověřit dostupnost požadovaného vybavení v uvedeném termínu a následně pak sestavit na akci celkovou kalkulaci. Kalkulaci sestavujeme vždy předem a až po potvrzení kalkulace zákazníkem požadované vybavení rezervujeme na uvedený termín. Tj. nemusíte se bát, že se vyplněním údajů v našem rezervačním formuláři k něčemu zavazujete apod. Navíc je pro nás důležité, abyste předem viděli, kolik co bude stát a mohli se rozhodnout, zda s rozpisem položek takto souhlasíte či bude potřeba ještě nějaká další úprava.

Je to opravdu snadné, poptávku vybavení budete mít vyplněnou během pár minut a zvládne to každý. V ideálním případě Vám také během pár minut odpovíme zpět :-). Nemusíte se ani bát, že byste něco vyplnili chybně. Pokud je něco nejasného či nestandardního, pak se Vás ještě vždy doptáváme a každou zakázku individuálně řešíme.

Z výše uvedeného by mělo vyplynout, že pokud nám chcete udělat radost, oslovíte nás přes rezervační formulář na našich webových stránkách, ale pokud naši půjčovnu lodí oslovíte jakýmkoli jiným způsobem, určitě od nás odpověď obdržíte.   

>>>ZPĚT NA PŘEHLED ČLÁNKŮ<<<

Pujcovna-raftu-vltava

editovatelné horní menu - vždy jako poslední článek!!!

cvaknise.cz

slider slider slider slider

Půjčovna lodí Vltava, Lužnice, Otava

Půjčujeme plastové i nafukovací kanoe na jihočeských řekách - hlavně na Vltavě, Lužnici a Otavě.

Půjčovna raftů Vltava, Lužnice, Otava

Půjčujeme také rafty převážně na Vltavu, Lužnici a Otavu.

Půjčovna ferratového vybavení

Půjčujeme ferratové vybavení na vaše expedice po Čechách i zahraničí!

Půjčovna sněžnic

Půjčujeme sněžnice na jihu Čech i do Alp!

Rychlý kontakt

Půjčovna lodí, raftů, ferratového vybavení a sněžnic Cvakni se!

Tomáš Smolek, Ludvík Smolek

Adresa, sklad: Plav 3

E-mail: info@cvaknise.cz

Tel: 721 104 858

Naši partneři

Podporujeme