Proč půjčovna lodí a raftů Vltava „Cvakni se!“?

Neboť se držíme starého vodáckého moudra: „Kdo se necvaknul, není vodák!“ Půjčte si proto od nás lodě či rafty na Vltavě včetně veškerého potřebného vodácké vybavení, obdivujte přírodu z trochu jiného pohledu a hlavně se staňte pravým vodákem! smileLogo Cvakni se!

Plánujete sjet některou z jihočeských řek? Chcete vidět přírodu v okolí Vltavy, Lužnice či Otavy? Nebo plánujete vyrazit na některou zahraniční řeku a chybí vám k tomu potřebné vybavení? Máte doma starou laminátku, ale nechcete ji vláčet přes půl republiky? Pak jste na správném místě! Naše oblast působení je jasná - jsme především půjčovna lodí Vltava, Lužnice a Otava, ale jsme schopni přizpůsobit se a po dohodě zavézt vybavení v podstatě kamkoli dle vašeho požadavku.

Sídlo půjčovny raftů Vltava i sklad vybavení se nachází v Plavě u Českých Budějovic, kde je možné si také veškeré vybavení osobně vyzvednout, ostatně je to cestou na Vltavu i na rakouské řeky. Půjčujeme plastové dvousedačkové lodě typu Vydra, třísedačkové kanoe Tukan, nafukovací rafty Colorado 450, rafty Ontario 450, symetrické rafty různých velikostí, nafukovací samovylévací kanoe Baraka a veškeré potřebné vybavení pro pohodlný sjezd jihočeských řek. Je ale možné také zapůjčit např. neoprenové komplety pro sjezd řek v chladnějších obdobích, nebo řek ledovcových (např. rakouská Salza). Popis materiálu, který je možné u nás si vypůjčit, naleznete v sekci „vybavení půjčovny".

Více o Cvakni se!

Specializujeme se na půjčování lodí a raftů včetně dalšího vodáckého vybavení na řece Vltavě. Ve zkratce řečeno rafty Vltava. Na přání zákazníků ale také velmi často zavážíme vybavení na další jihočeské řeky – Lužnici a Otavu. Vzhledem k našim nízkým cenám půjčovného i dopravy se vám výpůjčka od nás vyplatí už při zapůjčení několika lodí na pár dnů. Nechte si spočítat nezávaznou kalkulaci a uvidíte sami!

Když vážíte cestu za adrenalinem např. na nádhernou rakouskou Salzu, proč neužít adrenalin i na místní Via ferrata? Všechno potřebné vybavení zapůjčíte u nás! Navíc při zapůjčení vybavení na "divokou vodu" či v případě kombinace vodáckého a ferratového vybavení si můžete vybrat z našich zvýhodněných balíčků

Podporujeme školní kolektivy, skauty a další neziskové a dětské organizace. Nejlepší možnou cenovou nabídku těmto kolektivům sestavíme přímo na míru.

Naše služby můžete využít i na různých tradičních akcích a jednodenních splutích na jihu Čech. Také na akcích, které sami pořádáme či na akcích pořádaných našimi partnery. Jde např. o Odemykání Lužnice, splouvání Malše za zvýšeného stavu vody, jsme také partnerem jihočeského Dvojkolodění. 

 

 

 

>>> REZERVACE VYBAVENÍ ZDE <<<

editovatelné horní menu - vždy jako poslední článek!!!

cvaknise.cz

slider slider slider slider

Půjčovna lodí Vltava, Lužnice, Otava

Půjčujeme plastové i nafukovací kanoe na jihočeských řekách - hlavně na Vltavě, Lužnici a Otavě.

Půjčovna raftů Vltava, Lužnice, Otava

Půjčujeme také rafty převážně na Vltavu, Lužnici a Otavu.

Půjčovna ferratového vybavení

Půjčujeme ferratové vybavení na vaše expedice po Čechách i zahraničí!

Půjčovna sněžnic

Půjčujeme sněžnice na jihu Čech i do Alp!

Rychlý kontakt

Půjčovna lodí, raftů, ferratového vybavení a sněžnic Cvakni se!

Tomáš Smolek, Ludvík Smolek

Adresa, sklad: Plav 3

E-mail: info@cvaknise.cz

Tel: 721 104 858

Naši partneři

Podporujeme