Aktuálně 2021

13. 4. 2021

Novinky v půjčovně lodí a raftů na Vltavě pro letní sezonu 2021

Vzhledem k velkému zájmu o nafukovací kanoe jsme pro Vás rozšířili počet Barak pro sezonu 2021 v naší půjčovně, dále pak jsme rozšířili i sortiment nafukovacích kanoí o kanoi Scout Economy. Jedná se o rychlou, stabilní a hlavně prostornou nafukovací kanoi na lehčí až středně obtížné toky. Díky svému vnitřnímu prostoru je vhodná pro vícedenní putování po řece. Kanoe uveze až tři dospělé vodáky, popř. dva dospělé a dvě menší děti. Oproti plastové kanoi Tukan má tato kanoe poměrně velký prostor v přídi i zádi, kde je možné umístit lodní pytle s bagáží. Díky vysokým bortům i špici se do lodě nedostává prakticky žádná voda. Více informací k nové kanoi v sekci "vybavení půjčovny raftů a lodí na Vltavě".

Aktuálně 2020

6. 5. 2020

Půjčovna ferratového vybavení

K dispozici je Vám plně i naše půjčovna ferratového vybavení v Jižních Čechách. Jediným omezením jsou stále cesty do zahraniční, tzn. musíme si vystačit s lezením po českých ferratových cestách (nejbližší Bechyně).

 1. 4. 2020

Pandemie Covid 19

Rezervace na letní sezonu 2020 přijímáme v  naší půjčovně lodí Vltava standardním způsobem. Není třeba obávat se rezervovat vybavení na tuto sezonu. Půjčovna raftů na Vltavě bude připravena zařídit Vaší dovolenou i v této době za stížených podmínek (dodržujeme veškerá hygienická nařízení). V případě, že by uskutečnění akce v důsledku pandemie koronaviru nebylo možné, bude Vám objednávka zrušena bez jakýchkoli stornopoplatků!

13.2.2020

Vodácká sezona 2020

Již teď v zimě pro Vás připravujeme vybavení pro další vodáckou sezonu v naší půjčovně lodí a raftů na Vltavě!

10.2.2020

Sněžnice

Konečně napadlo trochu sněhu! Využijte této příležitosti a vyrazte na sněžnice! Stále máme dostatek kusů volných.

 

Aktuálně 2019

14.4.2019

Vodácký autobus

Od letošní sezony spolupracuje naše půjčovna raftů a lodí na Vltavě s Jihočeským vodáckým autobusem a proto Vám můžeme nabídnout kompletní servis včetně pohodlné přepravy osob po souši. Více v samostatné sekci vodácký autobus.

8.2.2019

Vrácení zapůjčeného vybavení

Zapůjčené vodácké vybavení musí být poslední den výpůjčky vráceno nejpozději do 19:00 hod, jinak bude napočítán další den dle platného ceníku.

Aktuálně 2018

27. 5. 2018

Jak nejlépe poptat volné kapacity vybavení na konkrétní termín a kompletní cenovou kalkulaci na celou akci?

Nejjednodušší způsob nezávazného poptání volných kapacit vybavení na konkrétní termín a zajištění celkové kalkulace výpůjčky včetně dopravy je využít záložky "Rezervace vybavení" na webových stránkách naší půjčovny lodí a raftů, kde Vás rezervační formulář navede k vyplnění potřebných údajů. Další možností je napsat dotaz na email: info@cvaknise.cz. Poslední možností je samozřejmě zavolat na telefonní číslo. Zaslání dotazu přes rezervační formulář či emailem je pro nás nejlepší způsob zajištění volné kapacity lodí, raftů a dalšího vybavení, neboť jsme schopni hned prověřit volnou kapacitu a neslibujeme Vám něco, co volného nemáme.

25. 2. 2018

Na základě vašeho velkého zájmu o nové rafty Ontário 450 S jsme na sezonu 2018 navýšili jejich počet v naší půjčovně raftů Vltava. Nemělo by se tak stávat, že jich bude nedostatek! Rafty jsou lehčí než klasické rafty Colorado 450, tudíž není problém uřídit raft i ve 3 osobách. Rafty mají navíc uzavřenou záď, ve které jsou pouze odtokové kanálky (pro odtok nastříkané vody v jezu či peřeji). V případě, že nepřetížíte zadek raftu, bude mít v raftu větší sucho než v raftech Colorado 450 s otevřenou zádí.

Aktuálně 2017

 13. 2. 2017

Do sortimentu naší půjčovny raftů Vyšší Brod pro sezonu 2017 jsme zařadili nový druh raftů od výrobce Gumotex. Jedná se o rafty s uzavřenou zádí Ontário 450 S. Tyto rafty jsou skvělé pro rodiny s dětmi!

Ontario 450 S je delší verzí osvědčeného ONTARIA 420, vybavenou navíc samovylévacím dnem. V novém ONTARIU 450 S je více místa na bagáž a vy se tak můžete vydat na putování po řekách s celou rodinou, kde Vás člun překvapí svojí rychlostí. Jedná se o nejrychlejší vícemístný člun z produkce GUMOTEX! Pro aktivní vodáky je skvělou volbou do peřejí, bez potíží zvládá divokou vodu do obtížnosti WW 3 a vyniká svojí obratností. Zde oceníte i jeho samovylévací dno vybavené otvory se zpětnými klapkami. Voda, která se dostane do člunu sama odtéká otvory v zádi a zpětné klapky vylepšují jízdní vlastnosti člunu. ONTARIO 450 S je univerzální moderní raft pro všechny.

Aktuálně 2016

24.7.2016

Z Lipenské přehrady je v současné chvíli upouštěno okolo 22 kubíků za vteřinu, což je skvěle tekoucí voda, na které se ani posádky raftů nenudí. Na příští víkend máme ještě rafty volné, rezervujte, dokud jsou! Počasí vypadá také slibně!

31.5.2016

Rádi byste vyrazili na vodu, ale nejste si jisti, že to zvládnete? Nic se neděje, naše půjčovna raftů Vltava vám zajistí služby kvalifikovaného instruktora vodní turistiky! Instuktor vám vše potřebné ukáže a vysvětlí. Bude vám k dispozici po celou dobu plavby. Neváhejte se dotázat! 

3.5.2016

Upozorňujeme naše zákazníky, že  od roku 2016 na základě vyhlášky 334/2015 Sb. jsou záchranné vesty povinné pro všechny osoby na lodi či raftu.

 

21.4.2016

Do sortimentu půjčovny lodí jsme zařadili nově třísedačkové kanoe Tukan. Jedná se o plastové kanoe, které uvezou dva dospělé a až dvě malé děti. 

 

17.4.2016

Konečně spuštěn nový web půjčovny!

 

29.2.2016

Ani v zimě nespíme! Vzhledem k rozšíření portfolia našich služeb (ferratové vybavení a sněžnice) jsme se rozhodli i pro vytvoření nového webu (původní web nám byl již malý ;). Doufáme, že pro vás zůstal web stále dostatečně přehledný a i graficky je web zajímavý. Budeme rádi, když web ohodnotíte v naší anketě na levé straně webové stránky. Na webu najdete tři hlavní sekce: Půjčovna lodí a raftů / Půjčovna ferratového vybavení / Půjčovna sněžnic. V jaké sekci webu se nacházíte, poznáte dle různého podbarvení pozadí.

 

10.1.2016

Od ledna 2016 jsme sortiment naší půjčovny rozšířili o TOP modely sněžnic TSL 325 Progress a TSL 438 Up & Down (model určený pro vysokohorskou turistiku - má skvěle vymyšlené výstupy i sestupy)! Samozřejmostí je možnost zapůjčení turistických holí a dalšího vybavení potřebného pro vaše toulky zimní přírodou! Více informací v sekci sněžnice.

http://www.tsloutdoor.com/compos…/tsl-305325-expedition.html
http://www.tsloutdoor.com/composite-sn…/tsl-418438-down.html

25.10.2015

Na podzim 2015 jsme sortiment naší půjčovny Cvakni se! rozšířili o ferratové a lezecké vybavení potřebné k bezpečnému zdolávání jištěných cest! Je možno zapůjčit kompletní sedáky, prsáky, ferratové sety, helmy, karabiny, turistické hole, stany... Více informací na podsekci ferratového vybavení.

editovatelné horní menu - vždy jako poslední článek!!!

cvaknise.cz

slider slider slider slider

Půjčovna lodí Vltava, Lužnice, Otava

Půjčujeme plastové i nafukovací kanoe na jihočeských řekách - hlavně na Vltavě, Lužnici a Otavě.

Půjčovna raftů Vltava, Lužnice, Otava

Půjčujeme také rafty převážně na Vltavu, Lužnici a Otavu.

Půjčovna ferratového vybavení

Půjčujeme ferratové vybavení na vaše expedice po Čechách i zahraničí!

Půjčovna sněžnic

Půjčujeme sněžnice na jihu Čech i do Alp!

Rychlý kontakt

Půjčovna lodí, raftů, ferratového vybavení a sněžnic Cvakni se!

Tomáš Smolek, Ludvík Smolek

Adresa, sklad: Plav 3

E-mail: info@cvaknise.cz

Tel: 721 104 858

Naši partneři

Podporujeme