Aktuálně 2017

 13. 2. 2017

Do sortimentu pro sezonu 2017 jsme zařadili nový druh raftů od výrobce Gumotex. Jedná se o rafty s uzavřenou zádí Ontário 450 S. Tyto rafty jsou skvělé pro rodiny s dětmi!

Ontario 450 S je delší verzí osvědčeného ONTARIA 420, vybavenou navíc samovylévacím dnem. V novém ONTARIU 450 S je více místa na bagáž a vy se tak můžete vydat na putování po řekách s celou rodinou, kde Vás člun překvapí svojí rychlostí. Jedná se o nejrychlejší vícemístný člun z produkce GUMOTEX! Pro aktivní vodáky je skvělou volbou do peřejí, bez potíží zvládá divokou vodu do obtížnosti WW 3 a vyniká svojí obratností. Zde oceníte i jeho samovylévací dno vybavené otvory se zpětnými klapkami. Voda, která se dostane do člunu sama odtéká otvory v zádi a zpětné klapky vylepšují jízdní vlastnosti člunu. ONTARIO 450 S je univerzální moderní raft pro všechny.

Aktuálně 2016

24.7.2016

Z Lipenské přehrady je v současné chvíli upouštěno okolo 22 kubíků za vteřinu, což je skvěle tekoucí voda, na které se ani posádky raftů nenudí. Na příští víkend máme ještě rafty volné, rezervujte, dokud jsou! Počasí vypadá také slibně!

31.5.2016

Rádi byste vyrazili na vodu, ale nejste si jisti, že to zvládnete? Nic se neděje, nabízíme vám služby kvalifikovaného instruktora vodní turistiky! Instuktor vám vše potřebné ukáže a vysvětlí. Bude vám k dispozici po celou dobu plavby. Neváhejte se dotázat! 

5.5.2016

Do našeho sortimentu jsme nově zařadili Plovoucí bary - ledničky "Mega chill" - na chlazení nápojů během plavby. Chladící boxy Mega Chill Vám zapůjčíme včetně tažného lana s karabinou. Nejlépe táhnout za raftem. Průměr 89 cm zajistí vysokou stabilitu a kapacitu až 24 plechovek nápojů. Box má po obvodu 5 držáků na nápoje pro lepší manipulaci, 2 masivní držadla. Již žádné shánění provazu a vázání flašek za rafty, vše jednoduše naskládáte do ledničky a vyrážíte. smile

3.5.2016

Upozorňujeme naše zákazníky, že  od roku 2016 na základě vyhlášky 334/2015 Sb. jsou záchranné vesty povinné pro všechny osoby na lodi či raftu.

 

21.4.2016

Do našeho sortimentu jsme zařadili nově třísedačkové kanoe Tukan. Jedná se o plastové kanoe, které uvezou dva dospělé a až dvě malé děti. 

 

17.4.2016

Konečně spuštěn nový web půjčovny!

 

29.2.2016

Ani v zimě nespíme! Vzhledem k rozšíření portfolia našich služeb (ferratové vybavení a sněžnice) jsme se rozhodli i pro vytvoření nového webu (původní web nám byl již malý ;). Doufáme, že pro vás zůstal web stále dostatečně přehledný a i graficky je web zajímavý. Budeme rádi, když web ohodnotíte v naší anketě na levé straně webové stránky. Na webu najdete tři hlavní sekce: Půjčovna lodí a raftů / Půjčovna ferratového vybavení / Půjčovna sněžnic. V jaké sekci webu se nacházíte, poznáte dle různého podbarvení pozadí.

 

10.1.2016

Od ledna 2016 jsme sortiment naší půjčovny rozšířili o TOP modely sněžnic TSL 325 Progress a TSL 438 Up & Down (model určený pro vysokohorskou turistiku - má skvěle vymyšlené výstupy i sestupy)! Samozřejmostí je možnost zapůjčení turistických holí a dalšího vybavení potřebného pro vaše toulky zimní přírodou! Více informací v sekci sněžnice.

http://www.tsloutdoor.com/compos…/tsl-305325-expedition.html
http://www.tsloutdoor.com/composite-sn…/tsl-418438-down.html

25.10.2015

Na podzim 2015 jsme sortiment naší půjčovny Cvakni se! rozšířili o ferratové a lezecké vybavení potřebné k bezpečnému zdolávání jištěných cest! Je možno zapůjčit kompletní sedáky, prsáky, ferratové sety, helmy, karabiny, turistické hole, stany... Více informací na podsekci ferratového vybavení.

editovatelné horní menu - vždy jako poslední článek!!!

cvaknise.cz

slider slider slider slider

Půjčovna lodí Vltava, Lužnice, Otava

Půjčujeme plastové i nafukovací kanoe na jihočeských řekách - hlavně na Vltavě, Lužnici a Otavě.

Půjčovna raftů Vltava, Lužnice, Otava

Půjčujeme také rafty převážně na Vltavu, Lužnici a Otavu.

Půjčovna ferratového vybavení

Půjčujeme ferratové vybavení na vaše expedice po Čechách i zahraničí!

Půjčovna sněžnic

Půjčujeme sněžnice na jihu Čech i do Alp!

Rychlý kontakt

Půjčovna lodí, raftů, ferratového vybavení a sněžnic Cvakni se!

Tomáš Smolek, Ludvík Smolek

Adresa: Puklicova 51, České Budějovice

Sklad: Plav 3

E-mail: info@cvaknise.cz

Tel: 721 104 858

Naši partneři

Podporujeme